O nas

Akademia Sportowej Przygody organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego o numerze 939. Każdy nasz obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty.

W XXI wieku, erze komputerów, gier i telefonów komórkowych chcielibyśmy zaproponować dzieciom przygodę ze sportem i naturą. Wracamy do takich gier i zabaw jak podchody leśne, szukanie skarbów, teatrzyki obozowe.

Program obozów jest tak opracowany, aby ciekawie wypełnić dzieciom czas do maximum. Nie znamy pojęcia czas wolny. Bardzo starannie dobieramy kadrę instruktorów i opiekunów. To ludzie z wieloletnim doświadczeniem, zapałem, kochający pracę z dziećmi. Razem z nimi przygotowaliśmy szereg gier i zabaw integracyjnych, motywacyjnych, łączących zabawę z nauką. Chcemy nauczyć dzieci samodzielności, zaradności, współdziałania w grupie. Będziemy razem z nimi przebierać się, maskować, budować szałasy, uczyć się zachowania w lesie i na wodzie, czytania map.

Nasze obozy wolne są od agresji, alkoholu, papierosów, ale także od telefonów komórkowych i gier komputerowych. Stawiamy na sport i świeże powietrze. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość prowadzonych zajęć jak i standard ośrodków. Bardzo ważne jest dla nas w jakich warunkach mieszkają dzieci i jak się odżywiają. Akademia to miejsce, w którym dzieci przeżyją przygodę swojego życia. Aż znowu chce się być dzieckiem. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy jest fakt, że te same dzieci wracają do nas co roku i ciągle doskonale się bawią.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami

 

Akademia Sportowej Przygody

tel. +48 502 282 440
FAX. +48 22 378 21 51
MAIL. biuro@akademia.org.pl
SIEDZIBA: ul. X Poprzeczna 5, 04-637 Warszawa
KONTO: PL 03 1140 2004 0000 3002 4803 7942

Administratorem przesłanych danych jest Akademia Sportowej Przygody, z siedzibą przy ulicy X Poprzecznej 5, 04-637 Warszawa. Wszystkie informacje i przysługujące prawa najdziesz w polityce prywatności. Tutaj