OŚRODEK LATO

Nasze obozy organizujemy w Ośrodku Mercedes Club w Mrągowie.

Ośrodek Mercedes Club położony jest nad jeziorem Juno na obrzeżach Mrągowa. Posiada własną linie brzegową, stąd jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Zielony teren, korty tenisowe, kręgielnia i boiska pozwalają na uprawianie rożnych dyscyplin sportu.

W pobliskim lesie można szukać przygód, budować szałasy, bawić się w podchody, dwie flagi, uczestniczyć w zajęciach survivalowych.

Ośrodek Mercedes Club Mrągowo na lato zamienia się w naszą akademiową bazę, jest cały NASZ!!!

Na terenie Ośrodka Mercedes Club znajduje się: boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, dwie sale do tańca z lustrami, sala zabaw, kręgielnia, plaża z dostępem do jeziora, wakepark, miejsce na ognisko i zadaszony kort tenisowy.

Sprzęt sportowy jakim dysponuje Akademia Sportowej Przygody to żaglówki typu Optymist, żaglówka 420, Omega, Delty, kajaki, rowery wodne, łódki wiosłowe, dwie motorówki do asekuracji zajęć na wodzie oraz atrakcyjny sprzęt sportowy potrzebny do prowadzenia zajęć tematycznych – rowery, piłki, łuki, batut, segway, quad, zabawki dmuchane i wiele innych.

Dzieci zakwaterowane są w pokojach dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych każdy z pełnym węzłem sanitarnym. Nad wyżywieniem czuwają doświadczone panie kucharki,  które przygotowują jadłospis dostosowany do potrzeb dzieci. Wyżywienie składa się z czterech posiłków – śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego.

Ośrodek jest całodobowo strzeżony i monitorowany.

ADRES OŚRODKA

ul. Młodkowskiego 40,

11-700 Mrągowo

 

Więcej informacji na stronie: konferencjemazury.pl

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami

 

Akademia Sportowej Przygody

tel. +48 502 282 440
FAX. +48 22 378 21 51
MAIL. biuro@akademia.org.pl
SIEDZIBA: ul. X Poprzeczna 5, 04-637 Warszawa
KONTO: PL 03 1140 2004 0000 3002 4803 7942

Administratorem przesłanych danych jest Akademia Sportowej Przygody, z siedzibą przy ulicy X Poprzecznej 5, 04-637 Warszawa. Wszystkie informacje i przysługujące prawa najdziesz w polityce prywatności. Tutaj